Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Dárková karta

Vytisknout

Dárkové karty je možné zakoupit v kamenných prodejnách nebo zde.

Všeobecné obchodní podmínky (VOP) dárkové karty NUZ.CZ(AV Retail s.r.o.)


Dárkovou kartu NUZ.CZ lze použít k platbě ve všech prodejnách AV Retail s.r.o. a to jednoduše jejím předložením na pokladně. Karta je připravena k použití okamžikem prodeje karty. Celou částku ani zůstatek na kartě nelze v žádném případě vyměnit za hotovost. Dárková karta NUZ.CZ je použitelná pro platbu nákupů:

  • zboží všeho druhu,
  • zboží, které prodejna AV Retail s.r.o. nemá v nabídce a objednává je u výrobce/dodavatele přímo pro konkrétního zákazníka (zákaznické objednávky),
  • a služeb poskytovaných přímo prodejnami AV Retail s.ro. (např. broušení nožů apod.).

Dárkovou kartu NUZ.CZ nelze použít k nákupu na internetovém obchodu www.nuz.cz.

Kredit karty je možné čerpat pouze jednorázově, žádné možnosti vrácení hotovosti nelze požadovat. Po použití dárkové karty, stává se dárková karta neplatnou.

Jednou koupenou dárkovou kartu nelze znovu nabít. Dárková karta není vázána na konkrétní osobu a je volně přenositelná. Vůči AV Retail s.r.o. a každé prodejně AV Retail s.r.o. je příslušný držitel dárkové karty považován za osobu, která je oprávněná z dárkové karty čerpat.

Přijetím dárkové karty NUZ.CZ v prodejně AV Retail s.r.o. a úplným vyčerpáním kreditu se AV Retail s.r.o. a každá prodejna AV Retail s.r.o. zprošťují vůči zákazníkovi svých povinností vyplývajících z dárkové karty. Karta platná do období vyznačeného na rubové straně karty. Termín konce platnosti dárkové karty a příslušný stav kreditu na kartě lze zjistit:

  • pohledem na rubovou stranu karty,
  • z pokladního dokladu po uskutečněném nákupu přidáním 1 roku k datumu prodeje.

AV Retail s.r.o. ani jednotlivé prodejny AV Retail s.r.o. nejsou odpovědné za ztrátu, poškození, zničení, zneužití, krádež nebo jiné zmizení dárkové karty. Náhrada nebo blokace dárkových karet jsou vyloučeny. Přechodná nemožnost uplatnění karty z důvodu technických závad na straně AV Retail s.r.o. zůstává vyhrazena. Na zakoupenou dárkovou kartu nelze uplatnit nárok na vrácení zboží do 15 dnů od dne jeho prodeje.

AV Retail s.r.o. si vyhrazují právo jednostranně bez náhrady, kdykoli, změnit tyto Užívací podmínky (VOP) dárkové karty NUZ.CZ. Veškeré údaje a doklady v souvislosti s vystavením a čerpáním dárkové karty NUZ.CZ se uchovávají pouze do uplynutí zákonných lhůt pro uchování údajů.


Dárkové karty je možné zakoupit v kamenných prodejnách nebo zde.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist