Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Böker

Boker Logo

Začátek výroby nožů značky Böker v městečku Remscheid se počítá od dvacátých let 17tého století a od této chvíle se drží na vrcholu oblíbenosti a kvalita je jejich synonymem. Firmu založili bratři Herman a Robert v roce 1829. V letech 1829-30 se rozšířila výroba i na šavle a meče. V té době továrna zaměstnávala 64 kovářů, 47 brusičů a mnoho pomocného personálu. Týdenní produkce byla 2000 kusů.

Logo Boker

V druhé polovině 19 století se část rodiny přesunula do USA a Kanady, kde založila další výrobní závody. Poslední ze sourozenců Heinrich, přestěhoval firmu Heinr. Böker Baumwerk GmbH do Solingenu (Postfach 10 12 04 – 42612 Solingen), odkud pochází většina dnešní produkce. Böker vyrábí nože dle vlastních návrhů a dle návrhů známých nožířů. Vyrábí nože s pevnou čepelí, nože zavírací / kapesní, dále kuchyňské nože, stojany na nože a sady nožů, ale také břitvy, meče nebo svítilny a jiné.

Nyní firma produkuje své výrobky v Německu, USA a Argentině a používá marketingovou značku MAGNUM. Firma Böker sama vyvíjí nové typy a konstrukce a zaměstnává několik designérů. Nože jsou vyráběny na CNC (počítačem řízené obráběcí stroje) s maximální kvalitou. Dnes má firma mezinárodní zastoupení po celém světě a produkuje desítkami let prověřenou kvalitu.

Znak této německé firmy je obrovský kaštan, symbolizující malou továrnu na nástroje v německém městě Remscheid v 17. století a je nejstarší známý symbol spojený se jménem BÖKER.

Boker logo vyvoj

Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Böker

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist