Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Broušení

Vytisknout

V našich prodejnách nabízíme obrovský výběr nožů s pevnou i zavírací čepelí, kuchyňských nožů, ale i nůžek na manikúru nebo do domácnosti. Koupit u nás můžete také potřeby pro pánské mokré holení, jako jsou břitvy a holicí strojky.

Nůž nebo nůžky bereme do ruky téměř každý den, a aby se nám s nimi stále dobře pracovalo, potřebují samozřejmě čas od času nabrousit.

Běžné broušení nožů zvládnete lehce s pomocí ocílky nebo brousku, pro téměř profesionální broušení v domácích podmínkách jsou velmi užitečné brusné sady, například od firmy Lansky.

Nožům, které díky tvrdosti použité oceli nelze běžnými brousky nabrousit, nožům z damaškové oceli nebo drahým luxusním nožům je určitě lepší dopřát profesionální péči.

Zákazníkům nabízíme v našich prodejnách možnost odborného broušení všech typů nožů, nůžek, nabrousíme i sekery, zahradnické nůžky a další nástroje.

Naši brusíři jsou zkušení odborníci, kterým se nemusíte bát své nože svěřit. V dnešní době je takových profesionálů stále méně a jsme proto rádi, že našim zákazníkům můžeme tuto službu nabídnout.

Adresy prodejen, kde si můžete nechat své nože nabrousit, naleznete zde.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist