Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Niegeloh

Niegeloh Logo

Jsme výhradní dovozci značky Niegeloh do České Repubiky. Máte u nás tedy jistotu, že si kupujete originální výrobek Niegeloh a bude vám poskytnut záruční a pozáruční servis.

Stejně jako je město Solingen synonymem pro čepele nožů, značka Niegeloh je dnes již po celém světě známá svou produkcí vysoce kvalitních nástrojů a nůžek pro manikúru a pedikúru. Vše vyrobeno přímo ve městě Solingen v Německu.

V roce 1936 bratři Willy a Ernst Niegeloh založili továrnu na nůžky ve městě Solingen. Po více než dvaceti letech výroby nůžek firma rozšířila svou produkci a v roce 1960 začala s výrobou kleští na nehty a kůžičku, pinzet, pilníků na nehty a nástrojů pro pedikúru.

Všechny výrobky Niegeloh jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a vynikají svojí mimořádnou precizností. Elegantní design a dlouhá životnost jsou zárukou odborné a přesné péče o Vaše ruce a nohy.

Historie firmy Niegeloh

2012

V roce 2012 jsou vyvinuty profesionální nůžky řady nerez stylu n4, vynikající při manipulaci, s ergonomickým designem. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli, dají se sterilizovat a neobsahují nikl. Na trhu mají velký úspěch.

2010

Se svými 80 zaměstnanci se stal Niegeloh jedním z nejvýznamnějším německým výrobcem manikúrového a pedikúrového nářadí.

2003

Niegeloh se přestěhoval do nového výrobního objektu o rozloze 4000 m² v Beethovenstraße.

1990

Niegeloh spouští nový výrobní proces zlepšení přesnosti u polotovarů nůžek a zároveň šetří energii. Tento technologický průlom nůžky pokrývá materiálem z ocelových svitků.Používají se nové typy matric bez dalšího tepelného zpracování. Tato technologie je také aplikována na nerezové oceli pro výroby Topinox.

1986

Společnost nyní řídí Willi Jr., který má na starosti produkci a Ernst-Wilhelm, který má na starosti marketing a prodej. Rozhodnou se pro zvětšení továrny, nové zařízení se nachází na Mangenberger Strasse. Nůžky na nehty podle modelu 44470 jsou v roce 1986 nejprodávanější položkou, celkem výrobeno 252.000 kusů.

1960

Štípačky na kůži, kleště na nehty, pilníky a pinzety jsou uvedeny do výroby roce 1960. Od té doby jsou tyto výrobky prezentovány každoročně na veletrzích ve Frankfurtu.

1954

Od roku 1954 synové zakladatelů firmy Willi Jr. a Ernst-Wilhelm pracují v továrně spolu s 20-ti dalšími zaměstnanci.

1947

Niegeloh kupuje pro stanici DKW první dopravní prostředek - vůz.

1936

Dne 1. ledna 1936 dávají dva bratři Ernst a Willy Niegeloh první návrh na výrobu nůžek do továrny. 26. dubna 1940 je továrna zapsána do obchodního rejstříku města Solingen.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist