Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Spyderco

spyderco_logo

Jsme jediný autorizovaný dovozce značky Spyderco do České Republiky. Máte u nás tedy jistotu, že si kupujete originální výrobek Spyderco, který byl do ČR oficiálně dovezen přímo od výrobce.

Spyderco nůž

Když držíte v ruce nůž Spyderco, ihned víte, že držíte opravdu kvalitní nůž. Všechny nože Spyderco jsou ergonomicky navrženy tak, aby se vešly pohodlně do ruky a daly se snadno otevřít. Díky důmyslně zpracovaným klipům bude každý kapesní nůž Spyderco viset ve vaší kapse do té doby, než ho budete potřebovat. Téměř všechny zavírací modely Spyderco mají speciální otvor na palec, který umožňuje otevření nože jen jednou rukou. Většina nožů Spyderco je rovněž opatřena sponou pro pohodlné uchycení nože na opasku nebo kapse.

Nožířská firma Spyderco sídlí ve státě Colorado v USA a výrobou nožů a brousků se zabývá již od roku 1976. Spyderco je skutečným průkopníkem při zavádění mnoha inovací, které při výrobě nožů následně převzalo mnoho jiných nožířských firem po celém světě. Jedná se o dnes již známé částečně vroubkované ostří, zmiňovaný otvor v čepeli pro otvírání nože jednou rukou nebo kapesní klip pro bezpečné uchycení nože. Za každým nožem Spyderco stojí 30 let výzkumu a vývoje s jediným cílem, a to najít pro jeho výrobu ideální ocel a materiál a vytvořit ergonomický tvar ideální pro jeho využití. Spyderco při výrobě svých nožů využívá 20 různých druhů oceli.

Spyderco nůžSpyderco ve vývoji a inovacích stále pokračuje a je tak oprávněně považován za světového lídra ve výrobě nožů. Můžete si být proto jisti, že když si koupíte Spyderco, kupujete vysoce kvalitní a spolehlivý řezný nástroj, navržený a vyrobený pro maximální výkon a ergonomické pohodlí.

Ti, kteří vědí, nosí Spyderco.Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Spyderco

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist