Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

GlobalTradice firmy Global trvá více jak 30 let, nože jsou velmi žádané a módní.
Legendární japonský designer Komin Yamada vytvořil širokou škálu kuchyňských nožů, které jsou vyrobeny pomocí nejlepších metod z nejnovějších nerezových materiálů. Nože Global kombinují vynikající design s velmi vysokými standarty kvality.
Výroba nožů Global se vyvíjela z tradičně vyráběných samurajských mečů. Samurajské meče byli používány na sekání a museli být ostré jako břitva.
Nože evropské kuchyně, která klade důraz na těžké sekání a řezání jsou tlustší, silnější a jsou vyrobeny z měkčí německé oceli, ale nejsou tak ostré a schopné udržet ostrou hranu. Japonská ocel, která je mnohem těžší než evropská ocel, může být mnohem tenčí a ostřejší. Do japonské kuchyně, která klade důraz na krájení a přesnost se hodí nůž, který je ostřejší a tvrdší.

Globál nože byly jedny z prvních japonských nožů na britském trhu.

Global nože mají speciální způsob konstruování. Jsou celé vytvořeny z nerezové oceli s přesným spojením mezi rukojetí a čepelí. Samotné úchyty jsou naplněné pískem, který vyváží hmotnost čepele a dává noži ‚dokonalou rovnováhu‘.
Nerezová ocel je ve směsi japonské molybden-vanadiové oceli kalená na 56-58 Rockwell.
Pevná Japonská ocel je v průběhu výrobního procesu broušená do úhlu 15 stupňů, typické západní nože jsou broušeny do 20 stupňů. Použití ostřejšího úhlu udržuje nože Global déle ostřejší , než ostatní značky nožů.

Global tvoří rozsáhlou řadu více než 150 druhů nožů. Existuje nůž na sýr, nůž čínského šéfkuchaře, na lososa, řeznické nože a mnoho dalších.

Global nože jsou stále vyráběny ručně v továrně Niigata Yoshikina.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist