Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Kizlyar

Nože značky Kizlyar jsou v současné době nejoblíbenější značkou nejen v celém Rusku ale i jedny z nejoblíbenějších nožů ve světě. Je mnoho lidí, kteří si chtějí koupit SKUTEČNÝ Kizlyar! Milovníky nožů jsou vojáci, myslivci, rybáři, sběratelé, turisté, atd. A není se čemu divit - Kizlyarsky nůž to je záruka kvality a výjimečného designu.

Hlavní oblastí činnosti společnosti Kizlyar je výroba chladných zbraní, nožů různých kategorii a suvenýrů - menší formáty originálních výrobků.

Všechny modely nožů, dýk a šavlí jsou vyráběny ručně v souladu s tradicemi kavkazských mistrů minulých století.

V současné době je společnost Kizlyar považována za jednu z vedoucích společností na trhu v oblasti řemeslně vyráběných nožů a chladných zbraní v Rusku. Výrobní prostory se rozprostírají na ploše více než 3 500 čtverečních metrů a společnost zaměstnává dnes již v nepřetržitém provozu více než 300 zaměstnanců.

Při výrobě jsou používány nejmodernější technologie v kombinaci s tradiční ruční prací, což umožňuje nabízet spotřebiteli jedinečný produkt a to ať už se jedná o moderní nebo tradiční výrobky.

Prvními modely značky Kizlyar byly Scorpion, Tajga a Berkut. Díky své spolehlivosti a agresivnímu designu si získávají mimořádnou oblibu a hlavně zájem u armádních složek, složek speciálního určení - Specnaz a složek činných v trestním řízení. To se psal duben 1995. Díky vysoké poptávce po produkci - v Čečensku probíhá první vojenská kampaň (dnes bychom řekli - být ve správnou dobu na správném místě) - se Kizlyar stává pojmem.

Dnešní sortiment společnosti to je více než 100 základních modelů různých nožů, dýk, kindžálů, šavlí a na objednávku nabízí Kizlyar z výběru téměř 250 modelů a klienti si mohou rovněž najít každý rok nový modelový produkt. Všechny výrobky společnosti jsou certifikovány a jednoznačnou kvalitu potvrzuje množství ocenění získaných po celém světě.

Společnost Kizlyar dnes zásobuje více než šest stovek maloobchodních prodejen ve všech oblastech Ruska a produkce se exportuje do zemí: Německo, Austrálie, Spojené státy, Velká Británie, Spojené Arabské Emiráty, Rakousko, Ukrajina, Bělorusko, Kazachstán, Arménie, Tchaj-wan a samozřejmě Česká a Slovenská republika.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist