Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Garance nejnižší ceny

Vytisknout

Záruka nejnižší ceny na českém trhu pro naše zákazníky!

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum. Nabízíme proto kvalitní produkty známých výrobců ale i novinky, které nikde jinde v ČR neseženete. Proškolený personál v našich kamenných prodejnách vám ochotně poradí s výběrem. Poskytujeme servis včetně broušení a v neposlední řadě nám záleží na uspokojení požadavků na výhodnou cenu zboží.

Chceme tedy na všechny produkty nabídnout našim zákazníkům nejnižší cenu na českém trhu a zároveň stále poskytovat vysoký standard služeb. V praxi to znamená, že pokud jste nějaké námi nabízené zboží našli u konkurence levněji, prodáme vám toto zboží za stejnou cenu jako konkurence.

Postup v případě, že chcete využít Garanci nejnižší ceny:

  • Ověření ceny ještě před objednávkou - pokud si nejste jisti, jestli se podmínky Garance vztahují na zboží, které si u nás chcete zakoupit, oslovte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na tel. čísle +420 733 736 349 a sdělte nám bližší informace o zboží (tj. typ zboží, konkurenční nižší cenu, identifikace prodejce). Po ověření vám následně nabídneme stejné podmínky.
  • Uplatnění v okamžiku odesílání objednávky - pokud si zboží u nás již objednáváte, nezapomeňte prosím do poznámky v závěru procesu objednávání uvést informaci s požadavkem na uplatnění cenové garance, uvedením konkurenční ceny a prodejce. Nezapomeňte v objednávce uvést vaše aktuální kontaktní údaje.

Podmínky pro uplatnění Garance nejnižší ceny naleznete zde:

  • Zákazník musí přesně identifikovat konkurenční obchod, kde je uvedené zboží nabízené levněji.
  • Musí se jednat o nové, typově zcela shodné zboží (tzn. stejné SKU číslo nebo EAN).
  • Konkurenčním prodejcem se rozumí kamenný nebo internetový obchod maloobchodního formátu působící na území ČR, musí se jednat o funkční obchod s jasně identifikovatelným provozovatelem a standardními podmínkami (časté jsou případy, kdy "obchodník" zboží ve skutečnosti vůbec nemá nebo nabízí velmi dlouhé nereálné dodací lhůty).
  • Za konkurenčního prodejce nelze považovat velkoobchody, prodejny typu Cash & Carry, bazary, hypermarkety a supermarkety.
  • Garanci nejnižší ceny nelze uplatňovat zpětně.
  • AV Retail s.r.o., jakožto poskytovatel Garance nejnižší ceny, si vyhrazuje právo tuto Garanci po vyhodnocení konkurenční nabídky neposkytnout.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist