Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Kuznica Nazarova

Nazarov's Smith Shop byl založen 7. března 2004. Zakladatelem byl jeho majitel a ředitel - Vladimir Nazarov. Před zahájením tohoto podnikání byl studentem univerzity architektury a stavebnictví v Nižním Novgorodu a montérem závodu na výrobu lékařských nástrojů ve Vorsmě v regionu Nižnij Novgorod.

Jednoho dne jeho přítel, Alexey Makashov, navrhl zařídit výrobu prefabrikovaných forem nožů a tuto myšlenku podpořil společně se svým otcem, který pracoval jako operátor lisovacích strojů v jedné z kováren ve Vorsmě.

Vybudovali tedy malý, ale slibný kovářský obchod v budově patřící Alexeyovi Makashovovi. Metodami cut-and-test hledali nejlepší alternativy kovových zápalek a kovaných prefabrikovaných tyčí pro nože. Vedoucím kovárny se stal V. Nazarov a tři z nich pracovali společně 1 rok. Úzce spolupracovali se společností „RusskiyBulat“, kterou řídil Vladimír Maslenikov, který navrhl rozšířit výrobu a založit novou velkou kovárnu. Nabídl vlastní výrobní zařízení, které bude sloužit jako nový moderní workshop. Tato nabídka byla považována za efektivní, slibnou a ziskovou. Jejich partner a přítel pan Makashov raději zůstal nezávislý a podnikal sám.

Nakoupili nové vybavení, lisovací stroje, kladiva, jednotky a další nástroje a 1. prosince 2006 zahájila společnost Nazarov Smith Shop provoz s novým týmem. Výrobní závod se nachází ve městě Vorsma v regionu Nižnij Novgorod.

Mr.V. Maslenikov hrál přímou roli ve vývoji obchodu a v tuto chvíli pokračují přátelská spolupráce společnosti Nazarov's Smith Shop a „RusskiyBulat“. Pan Nazarov je vděčný panu Maslenikovovi za jeho příspěvek k rozvoji velké a úspěšné produkce.

Na začátku roku 2015 zahrnovalo zaměstnance společnosti 47 lidí. Všichni zaměstnanci jsou vysoce profesionální specialisté oceňovaní vedením společnosti. Téměř všichni zaměstnanci pracují v obchodě od jeho založení.

Vynikající kvalita kovaných ocelových výrobků: každá položka prochází vícestupňovou kontrolou.

Nazarov Smith Shop existuje již více než 10 let a získal si perfektní reputaci na ruských trzích i na zahraničních trzích. To je výsledek dobré spolupráce se zákazníky - individuálními kupujícími a společnostmi.

Dnes je Vorsma známá jako centrum nožů v Rusku. Nazarov's Smith Shop je jednou z nejlepších společností přispívajících k rozvoji města.

Nazarov's Smith Shop se těší mnoha pozitivních reakcích od svých zákazníků, kteří jsou spokojeni s dokonalou rovnováhou mezi kvalitou a cenou.

Nože kovárny V. V. Nazarova používají lovci, rybáři, turisté a profesionální kuchaři. Kovárna je známá daleko za hranicemi Ruské federace, výrobky pravidelně dodávají do USA, Německa, České republiky a dokonce do Austrálie.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist