Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Helle

Helle Logo

NORSKÁ KULTURA

Lovecké nože inspirované norskou přírodou se vyrábí od roku 1932. Díky pečlivému výběru materiálů a přísné kontrole má Helle jedinečnou kvalitu. Firma Helle vyrábí nože podle staré norské tradice – tedy důkladné, odolné, krásné a z přírodních materiálů. Nůž Helle je moderním nožem určeným pro všechny, kteří ctí umění řemesla a váží si přírody.

PŘEDMĚT POZNÁNÍ

Vysoká kvalita nožů Helle je výsledkem úzké spolupráce mezi řemeslníky a designéry. Kombinací zkušeností, odborných znalostí a moderní technologie vzniká nůž Helle s vynikající kvalitou a výbornými řeznými vlastnostmi.

NEKOMPROMISNÍ KVALITA

Na pouzdro, rukojeť a čepel nože jsou použity pouze prvotřídní materiály. Většina našich nožů má třívrstvou laminovanou nerezovou ocel, která je pevná a velmi ostrá. Jádro je vyrobeno z vysoce legované oceli, chráněno dvěma vrstvami měkčí oceli (18/8), která snižuje vliv koroze a poškození.Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Helle

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist