Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Smith & Wesson

Smith&Wesson Logo

Smith & Wesson je již od poloviny 19. století největší americký výrobce ručních zbraní. Zpočátku se tato firma zaměřovala hlavně na výrobu revolverů a pistolí, ale časem se začala věnovat i jiným výrobkům, např. pro sebeobranu či outdoor.

Dnes firma Smith & Wesson produkuje široký program nožů, svítilen, ale i hodinek.

Logo Opinel

Své jméno, které je zárukou kvality, vložila i do nožů, které vyrábí firma Taylor Brands LLC z Tennessee. Tato firma je oficiální výrobce Smith & Wesson a Schrade Knives.

V sortimentu firmy Taylor Brands naleznete široký výběr nožů Smith & Wesson od záchranářských nožů, přes lovecké a outdoorové, až po nože určené bezpečnostním a silovým složkám.

Nože Smith & Wesson se vyznačují kvalitou za přijatelnou cenu a jsou známé výborným zpracováním a dobrými materiály. Nejznámější jsou série nožů Military & Police, Black Ops, S.W.A.T., Special Ops, Extreme Ops, Homeland Security, Special Tactical, 1ST Response a mnoho dalších.

Čepele nožů jsou vyrobeny z oceli 4034, 4116, 7Cr17, 3Cr13MoV, 2Cr13, 9Cr17, 1070 a S30V. Rukojeti jsou vyrobeny z hliníku, G10, Compositelu, Zytelu a nebo jsou pogumované.

Smith & Wesson zkrátka dokáže uspokojit mnoho požadavků svých zákazníků a to hlavně zbožím s dobrou kvalitou v dobrých cenách.Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Smith&Wesson

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist