Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Puma

Puma Logo

Historie německé značky PUMA sahá až k roku 1769, kdy byla zapsána ochranná známka této značky. Firma sídli v německém Solingenu a už po několik desetiletí vyrábí kvalitní nože a břitvy. Patří mezi nejstarší značky v tomto „městě nožů“. Od svého založení má firma ve znaku profil kočkovité šelmy.

Výroba dříve využívala energii, kterou poskytovala řeka Wupper. Tak vlastně začali vznikat všechna velká nožířská města, v blízkosti musela být řeka, ruda a oblast musela být v průmyslové zóně. Později podnik začal využívat parní stroj.

V současné době firma kombinuje tradiční řemeslo s moderní výrobní technologií, tak aby odvedli co nejlepší a perfektní práci. Sortiment této firmy sahá od klasických pevných a skládacích loveckých nožů až po nože outdoorové a vysoce kvalitní, originální nože pro sběratele. Lovecké nože byly navrhovány ve spolupráci se zkušenými lovci z domova i zahraničí. Výsledkem je série velmi praktických loveckých nožů.

Asi nejznámější lovecký nůž je White Hunter. Název tomuto noži dali prý domorodci v Africe, podle bílého lovce, kterému dělali průvodce.

Puma také nabízí svým zákazníkům řadu nožů „PUMA IP“(International Production) a řadu „PUMA TEC“.

Řada „PUMA IP“ jsou vysoce kvalitní nože s moderním designem a řada „PUMA TEC“ jsou pevné a zavírací nože s moderním designem vyznačující se kvalitou za přijatelnou cenu.

Firma Puma dokonce založila – Puma Collctors Club. Jeho členové mají právo rezervovat si nože ze zvláštních číslovaných sérií sběratelských nožů. Kromě toho si můžou dát jednou za rok svůj sběratelský nůž zdarma opravit a k jejich výsadám také patří návštěvy podniku.

Firma se vždy snažila sjednotit tradiční řemeslné zpracování s nejnovější technologií v každém ze svých výrobků, a proto jsou tyto výrobky velice úspěšné a oblíbené.

Baner s nožem PUMA

Stáhněte si návod k bezpečnému používání a údržbě nože značky Puma

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist