Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.
Facebook FB  |  Instagram IG

Nákup po telefonu

Tel. 733 736 346 | 733 736 349 | 222 716 141

Osobní odběr

Výběr ze 4 kamenných provozoven.

DOPRAVA ZDARMA

Již při objednávce nad 1 000 Kč!

Remington

Společnost Remington Arms, založená v roce 1816 Eliphaletem Remingtonem, je známá především výrobou zbraní a střeliva. Co však možná nevíte, je to, že od 20. let 20. století společnost Remington vyráběla nože jako jedny z nejvíce sběratelských a nejkvalitnějších, jaké kdy byly vyrobeny. Za původní produkci společnosti Remington Cutlery se obecně považuje období od 1920 do 1940 nebo mezi dvěma světovými válkami. Remington byl vynikajícím příkladem průmyslové scény Roaring Twenties s více než 10 000 noži vyrobenými denně a 3 miliony ročně. Na výběr bylo přes 1 000 různých vzorů nožů, z nichž většinu tvořily kapesní nože, ačkoliv byla nabízena také řada modelů nožů s pouzdrem.

Druhá světová válka znamenala konec původní značky Remington Cutlery vyrobené v Bridgeportu v CT. Název byl prodán dalším výrobcům nožů a zmizel až do 80. let, kdy se o Remington Cutlery znovu začal zajímat gigant vyrábějící nože Camillus. Remington Cutlery se vrátil a udržel úspěšné pokračování, dokud Camillus nezkrachoval brzy po přelomu 21. století. Společnost Bear & Son Cutlery převzala řadu Remington Cutlery US made, zatímco ostatní nože Remington byly outsourcovány do Číny nebo Evropy, kde byly pečlivě vyráběny vysoce kvalitní kusy.

Současná řada nožů Remington není zdaleka tak rozsáhlá jako ve 20. a 30. letech, ale stále si můžete vybrat působivou řadu vysoce kvalitních nožů.

Bear & Son se zaměřuje na americké série Heritage Series a na nože a reprodukce z limitované edice, jako jsou nože Boy Scouts of America. Série také nedávno vzkřísila slavné nože Remington Hunting nebo RH v podobě miniaturního bowie nože. Série Sportsman zahrnuje řadu modelů společnosti Remington za rozumnou cenu, včetně nejprodávanějších produktů Fast Action Soft Touch nebo F.A.S.T. nože, které si zajistily místo společnosti Remington v moderním průmyslu nožů. Premier Series nabízí řadu ručně vyráběných loveckých a taktických nožů prvotřídní kvality pro civilní, vojenské a policejní účely, které jsou vyráběny v italském Maniagu, Sheffieldu a Solingenu. Kromě těchto zmíněných sérií Remington stále nabízí své slavné jméno a logo pro speciální série nožů, které zde mohou být rozsáhlé. Název Remington bude navždy spojen s vysoce kvalitními střelnými zbraněmi.

Kategorie

DOPRAVA ZDARMA

Doprava ZDARMA na objednávky, které přesáhnou 1000Kč.
Více infromací získáte v Obchodních podmínkách v sekci Dodací podmínky
Obchodní podmínky

OSOBNÍ ODBĚR

Nemusíte čekat až zboží dorazí na Vaši adresu. Využijte OSOBNÍ ODBĚR ZDARMA na našich čtyřech provozovnách.
Naše obchody

Podpora

Přejeme si, aby se Vám u nás nakupovalo dobře. V případě dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?

Copyright © 2022 Nuz.cz. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno: Zkusto s.r.o.
TOPlist